Modele HEPA i ULPA Envirco producenta filtrów dla czystych pomieszczeń. - HEPA i ULPA filtry Envirco Polska.

Przejdź do treści

Wszystkie modele HEPA i ULPA filtrów Envirco

Jednym z najbardziej udanych kierunków produkcji Envirco pozostają niezmiennie filtry wentylacyjne hepa i ultra serii МАС10, które charakteryzują się niskim poziomem hałasu i wysoką wydajnością. Są one znane na całym świecie i stosowane w różnych branżach do uzyskania czystego sterylnego powietrza. Główną ich zaletą jest modułowa konstrukcja, która pozwala na szybką zmianę parametrów czystego pokoju i nie zależy od demontażu lub ustawienia powietrznych przewodów wentylacyjnych.
model MAC10 XL
model MAC10 IQ
Duct Selling Modul
model MAC10 LE-DC
sterownik ACC
Filtr wentylacyjny hepa cieszy się obecnie dużą popularnością na całym świecie, w większej mierze przez to, że jest najbardziej wydajny i posiada dosyć niski poziom hałasu. Filtry wentylacyjne do czystych pomieszczeń są obecnie dosyć rozpowszechnione i wśród ogromnej różnorodności czasami dosyć trudno wybrać najbardziej odpowiedni model.
Firma Envirco oferuje Państwu pomoc w doborze najbardziej efektywnego i solidnego filtra hepa, który najlepiej będzie pasował właśnie Państwu. U nas znajdziecie najbardziej szeroki asortyment filtrów hepa do oczyszczania powietrza, dzięki czemu Państwa potrzeby zostaną szybko zaspokojone.
Filtr hepa różni się najwyższą efektywnością i zapewnia usuwanie cząstek do 0,3 mikronów. Efektywność użycia tego rodzaju filtrów wynosi 99,99%, co jest ważną zaletą, która pozwala sądzić, że filtry hepa są jednymi z najbardziej jakościowych i efektywnych na świecie. Dzięki licznym zaletom cieszą się one dużą popularnością i popyt na nie z każdym dniem tylko wzrasta.
Kupić filtry hepa można korzystając z usług naszej firmy Envirco. Proponujemy wyjątkowej jakości filtry, które wyróżniają się wysoką efektywnością, dzięki czemu mogą Państwo nie martwić się o ich solidność.
Do czystego pokoju są wybierane najbardziej skuteczne filtry -– przecież czysty pokój jest dosyć skomplikowaną budową techniczną, w której stale należy podtrzymywać sterylny mikroklimat. Filtry hepa, dostarczane przez firmę Envirco charakteryzują się znakomitą jakością, wysoką wydajnością i doskonałą efektywnością, dzięki czemu nasza baza klientów przekracza 4000 firm. Zwracając się do nas, mogą być Państwo pewni, że dokonacie zakupu najbardziej skutecznych filtrów hepa, które wyróżniają się pierwszorzędną jakością i efektywnością.
Filtr wentylacyjny hepa do czystego pomieszczenia Envirco – to wieloletnie doświadczenie i żmudna praca, dzięki której na dziś dzień udało się stworzyć najbardziej efektywny filtr do czystego pomieszczenia.
©Copyright 2009-2023 Wszelkie prawa zastrzeżone. Envirco, Division of TRION Indoor Air Quality
tel. +48 606 116 900
Wróć do spisu treści