Envirco model MAC10XL, HEPA i ULPA wentylacyjny filtr czystego powietrza - HEPA i ULPA filtry Envirco Polska.

Przejdź do treści

HEPA i ULPA wentylacyjne filtry Envirco model MAC10 XL (Original)

МАС10 XL (ORIGINAL) - oryginalny, modułowy filtr wentylacyjny jest liderem pod względem technologii i jakości, a także charakteryzuje się niskim poziomem hałasu. Opatentowana pracochłonna technologia VE5 pozwala na otrzymanie oryginalnego МАС10 XL ze stałą równomierną dystrybucją strumienia powietrza po całej czołowej powierzchni filtru i zmiękczająca dźwięk do najniższego poziomu hałasu. Świetna technologia, łącząca wysoką jakość konstrukcji i doskonałą obsługę, zrobiła МАС10 XL najbardziej znanym modelem filtru wentylacyjnego na świecie.
Wyróżniony przez Radę Europy, standardowy МАС10 XL z filtrem HEPA zapewnia efektywność 99,99% dla cząstek do 0,26 mikronów, a model z filtrem ULPA pracuje z efektywnością 99,9995% i zatrzymuje cząstki do 0,12 mikronów.

JAK PRACUJE МАС10 XL
МАС10 XL wsysa powietrze przez filtr wstępny za pomocą wbudowanego wentylatora do wewnątrz i kieruje je na ekran nawilżający. Następnie powietrze przechodzi przez filtr HEPA lub ULPA, który posiada płytkową strukturę. Dzięki temu powietrze przechodzi przez dużą powierzchnię filtrującą i po oczyszczeniu wychodzi z filtra.
ZALETY
- Działa jak samodzielny system wentylacyjny, niewymagający podłączania przewodów powietrznych
- Niski poziom hałasu - 41 dBa
- Trwały cykl życiowy filtra - do 7 lat
- Materiał obudowy - bardzo wytrzymałe aluminium, zapewniające długotrwałą pracę filtra
- Opcja: obudowa - stal nierdzewna - model RX
- Moduł RX filtra pozwala na oczyszczanie pokoju różnej formy i rozmiarów
- Szybko i łatwo można przemieścić czysty pokój lub powiększyć jego wymiary
- Poziom sterylności może być szybko podniesiony poprzez dodanie modeli МАС10XL
- Koszty mogą zostać zmniejszone o 50% przy użyciu zbornych modułów czystych pokojów
- Możliwość montażu czystego pokoju i ustawienia filtrów na miejscu w ciągu dnia
+ powiększenie
SPECYFIKACJA filtra wentylacyjnego HEPA MAC10 XL
1. Informacje ogólne
1.1. Niezależny filtr wentylacyjny HEPA ENVIRCO model MAC10 XL (ORIGINAL) posiada budowę modułową, która umożliwia montaż w standardowym przęśle sufitu.
1.2. Wymiary standardowe w mm: 585 х 585, 585 х 1185, 600 x 600, 600 x 1210.
1.3. Wysokość pełnego modelu (za wyjątkiem opcji dodatkowych) wynosi 330 mm.
1.4. Każdy model MAC10 XL jest testowany w fabrycznym laboratorium zgodnie z techniką bezpieczeństwa.
+ powiększenie
2. Normy
2.1. Model spełnia następujące normy:
2.1.1. Klasy oczyszczania z zanieczyszczeń:
- Międzynarodowy (IEST 14644-1 1997 r.) = ISO Class 5
- Amerykański (209D 1988 r.) = Class "100"
- Amerykański (209E 1992 r.) = M 3.5.
2.1.2. I.E.S.T. zalecane reguły eksploatacji (Tryby czystego powietrza dla strumienia laminarnego).
2.2. Średnia mierzonej szybkości powietrza wynosi 45 m/s, przy zastosowaniu siatki szybkości (osiem wartości) o 152 mm niżej czołowej powierzchni filtra HEPA. Strumień powietrza jest określany w drodze przeliczenia szybkości powietrza na strumień powietrza, poprzez pomnożenie na powierzchnię powierzchni czołowej filtra.
2.3. Wszystkie mierzone wielkości są obarczone błędem w granicach 20% od mierzonej średniej.
2.4. Poziom hałasu wynosi w przybliżeniu 50 dBA na niskiej szybkości lub z opcjonalną kontrolą szybkości, znajdującą się 762 mm od powierzchni czołowej filtra, z wentylatorem, posiadającym średnią szybkość strumienia powietrza 0,45 m/s. Poziom hałasów zewnętrznych wynosi poniżej 35 dBA. Wskaźniki poziomów szumu są odczytane z czystego filtra bez zewnętrznego statycznego ciśnienia.
2.5. Poziom wibracji nie przekracza .09 MILS RMS przy szybkości strumienia powietrza 0.45 m/s.

3. Składniki podstawowe:
3.1. Konstrukcja
3.1.1. Pokrywa filtra - aluminium o grubości - 2,0 mm z 6,4 mm - 20 gwintowymi wstawkami w czterech kątach do wieszania. Śruby - opcja.
3.1.2. Obudowa filtra jest wykonana z aluminium o grubości - 1,6 mm (stal nierdzewna - opcja). - opcja).
3.1.3. Śmigła wentylatora i obudowa filtra posiadają dobrej jakości powierzchnię (pokryte powłoką ochronną (opcja, ze stali nierdzewnej) i są hermetycznie zamknięte.
3.1.4. Opatentowany system podziału powietrza VE5 jest zintegrowany do obudowy wentylatora.
3.1.5. Waga standardowego modelu 600 x 1200 wynosi mniej niż 30 kg, wyłączając dodatki opcjonalne.
3.2. Filtr wstępny
3.2.1. Model jest wyposażony w filtr wstępny, który można myć, oraz wstawkę ze spienionego poliuretanu (406 x 590 x 13).
3.3. Filtr HEPA
3.3.1. Główny filtr HEPA jest przetestowany na produkcji pod kątem usunięcia cząstek o wielkości 0,3 mikronów i więcej z efektywnością ponad 99.99%, a także pod względem wyeliminowania upływów.
3.3.2. Filtr jest wykonany z włókna szklanego, opakowany w obudowę aluminiową.
3.3.3. Siatka ochronna filtra jest pokryta proszkiem epoksydowym.
3.3.4. Filtry ULPA (efektywność 99.999% dla cząstek 0,12 mikronów) są również dostępne.
3.4. Wentylator / silnik
3.4.1. Wentylator/silnik posiada napęd bezpośredni, typ odśrodkowy z kierunkiem - zgodnie z ruchem, ze stale po przebiegu ruchu, z stale naoliwionymi, zapieczętowanymi łożyskami kulkowymi.
Cykl życiowy łożysk kulkowych - 80,000 godzin.
3.4.2. Typ silnika - przeznaczony do nieprzerwanej pracy, wyposażony w zabezpieczenie przed przeciążeniami temperaturowymi, mający przełącznik na trzy szybkości.
3.4.3. Przepuszczana objętość powietrza 1105 m3/h przy zmianie ciśnienia na filtrze z 87 do 188 Pa, przy szybkości 0,45 m/s, przy rozkładzie na powierzchni 0,66 m2.

Szpitale
Kliniki
Astronautyka

      Farmaceutyki
      Biotechnologia
      Laboratoria

Produkcja fotoproduktów
Opakowania do żywności
Badania fizyczne i chemiczne
ZASTOSOWANIE
Produkcja półprzewodników
Produkcja preparatów medycznych
Produkcja akcesoriów medycznych
Filtry wentylacyjne z każdym dniem stają się coraz bardziej popularne i cieszą się coraz większym popytem, a wszystko dzięki temu, że posiadają wbudowany wentylator, zapewniają najbardziej efektywną ochronę przed kurzem, różnymi szkodliwymi organizmami i alergenami, sprawiając, że powietrze staje się nie tylko świeże, ale i czyste. Filtry wentylacyjne posiadają mnóstwo oczywistych przewag, dzięki którym popyt na nie rośnie z każdym dniem.
Filtr wentylacyjny z najlepszą kombinacją ceny i jakości można kupić korzystając z usług naszej firmy Envirco. Oferujemy wysokogatunkowe filtry wentylacyjne, które różnią się nienaganną solidnością i wysoką efektywnością, dzięki czemu nasi klienci mogą być pewni że zakupią rzeczywiście najwyższej jakości i skuteczności filtr wentylacyjny.
Filtr bakteriobójczy - to filtr hepa lub ulpa, montowany w filtrze wentylacyjnym jest obecnie uważany za jeden z najbardzSiej efektywnych filtrów. Filtry bakteriobójcze - to filtry mechaniczne, wykonane z bardzo drobnych włókien syntetycznych specjalnych materiałów, w których skład wchodzą różne substancje, mające zdolność zatrzymywania mikroorganizmów. Najczęściej filtry bakteriobójcze są wykorzystywane wspólnie z innymi filtrami po to, aby osiągnąć wyższą skuteczność oczyszczania powietrza.
Nasza firma Envirco.oferuje duży asortyment wysokogatunkowych filtrów. Zajmujemy się produkcją i realizacją solidnych i efektywnych filtrów, wyróżniających się wysokim poziomem jakości i efektywności. Duży wybór filtrów hepa i ulpa pozwoli każdemu na wybór idealnego modelu, odpowiadającego potrzebom i oczekiwaniom. Filtr dla boksu laminarnego jest również do nabycia w naszej firmie z najlepszą relacją ceny i jakości.
Oferta filtrów do oczyszczania powietrza jest obecnie bardzo szeroka i dokonanie wyboru najbardziej odpowiedniego modelu jest czasami dosyć trudne. Klienci zwracający się do Envirco uzyskują wsparcie naszych wykwalifikowani konsultantów, którzy służą radą przy doborze optymalnych filtrów do oczyszczania powietrza.
©Copyright 2009-2023 Wszelkie prawa zastrzeżone. Envirco, Division of TRION Indoor Air Quality
tel. +48 606 116 900
Wróć do spisu treści