Firma Envirco, historia Envirco, Technologia Czystego Powietrza - Filtry HEPA & ULPA ENVIRCO - producent filtrów. Filtry dla czystych pomieszczeń.

Przejdź do treści

Menu główne:

Historia Envirco

Korporacja Envirco już ponad 50 lat jest nowatorem w dziedzinie filtracji powietrza dla czystych pomieszczeń i produkuje pełną linię filtrów hepa i ulpa do systemów klimatyzowania i wentyłacji dla wielu branż przemysłu wymagających ultra czystych środowisk dla krytycznych technologii, w tym dla:

- mikroelektroniki
- sprzętu medycznego
- półprzewodników
- pamięci dyskowych
- nanotechnologii
- sprzętu laboratoryjnego
- rynku farmaceutycznego
- przemysłu spożywczego
- a także dla wielu innych branży

Znana swymi innowacyjnymi produktami i wysoką jakością, Envirco zaprojektowała i wyprodukowała pierwszy komercyjny czysty pokój, pierwszy laminarny strumień w chirurgicznej sali operacyjnej, pierwszą osobistą bezpieczną wentylację oraz pierwszy niskoprofilowy wentylacyjny HEPA (FFU).

Stała wiodąca pozycja w dziedzinie rozwiązań technologicznych, połączenia innowacyjnych idei i produkcji nowych wyrobów z nienagannym poziomem serwu i wsparcia, czynią firmę Envirco uniwersalnym dostawcą sprzętu do zapewnienia kontroli infekcyjnej na salach szpitalnych i zapobiegania rozpowszechniania różnego rodzaju zarazków w czystych pomieszczeniach na całym świecie.

Główne biuro i zakład produkcyjny korporacji znajduje się w USA.
W 2002 roku korporacja otworzyła swój zakład w Chinach na 40.000 stopach kwadratowych, a już w 2004 roku poszerzyła go do 80.000 stóp kwadratowych.

Obecnie firma Envirco jest jedną z trzech marek handlowych grupy Trion Indoor Air Quality (Trion IAQ), która należy do firmy Air System Components (ASC).
ASC jest właścicielem wielu znaków firmowych w dziedzinie produkcji sprzętu do wentyłacji i oczyszczania powietrza.
W celu uzyskania informacji o Trion IAQ, zapraszamy na stronę www.trioniaq.pl
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego